BOBOTUBES - Hrací roury

Notový zápis s hudebním doprovodem

BOBOTUBES - notový zápis s hudebním doprovodem Stáhnout v PDF (350 kb)

Leták BOBOTUBES

Leták BOBOTUBES strana 1 Leták BOBOTUBES strana 2 Stáhnout v PDF (1 Mb)

BOBOTUBES vzniklo spojením bubenické kapely MARIMBA LIVE DRUMS a výrobce papírenských produktů BOBO BLOK spol. s r.o. VYROBENO V ČESKÉ REPUBLICE.

Hrací roury jsou ve světě velmi populární. Tyto bicí-plastové trubky byly vynalezeny v Americe a jsou známy pod názvem BOOMWHACKERS.

Koncert MARIMBA LIVE DRUMS

Kapela MARIMBA používá BOBOTUBES na svých koncertech. Zapojuje všechny diváky do svého koncertu právě díky používání hracích rour BOBOTUBES. Společnost BOBO BLOK již řadu let podporuje tuto hudební skupinu a i v tomto případě jí poskytla prostory a nástroje pro výrobu BOBOTUBES.

Na eshopu společnosti BOBO BLOK můžete zakoupit standardní sadu BOBOTUBES obsahující 8 rour nebo ECO balení, které obsahuje 5 sad v jedné krabici (40 rour).

Základní sadu je možné rozšířit o BOBOTUBES BASS (basové tóny C - D - F - G - A) nebo BOBOTUBES PŮLTÓNY, které se základní sadou tvoří kompletní dvanáctitónovou chromatickou stupnici. K dispozici je také BOBOTUBES notovníček s dvaceti písněmi rozdělenými dle obtížnosti a to i ve slovenské verzi.